TECHNIK BALISTYK

Zakres obowiązków:

  1. Przygotowanie stanowiska strzeleckiego i pomiarowego do wykonywania badań balistycznych.
  2. Prowadzenie badań balistycznych z określonymi procedurami i dokumentacją.
  3. Prowadzenie magazynu broni i amunicji.

Wymagania:

  1. Wykształcenie min. średnie.
  2. Biegła znajomość obsługi komputera.
  3. Preferowane posiadanie uprawnień do posługiwania się bronią palną.
  4. Umiejętność pracy zespołowej i efektywnej komunikacji.
  5. Umiejętność pracy pod presją czasu.
  6. Samodzielność i kreatywność.
  7. Umiejętność tworzenia i opracowywania sprawozdań.
  8. Otwartość na poznawanie nowych sposobów badawczych w zakresie balistyki.

Oferujemy:

  1. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
  2. Możliwość rozwoju zawodowego.
  3. Pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do karty MultiSport, opieka medyczna, możliwość ubezpieczenia na życie, świadczenia z ZFŚS, premie).

Zgłoszenia kandydatur należy składać w wersji elektronicznej na adres email: rekrutacja@maskpol.com.pl, w tytule maila wpisując: TECHNIK BALISTYK.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.